Kulåsløpet 2019
Trøsken IL.
12.10.19
Startliste per klasse
Damer 2,6 KM| 2.6 KM UTEN TID| Damer 5,2 KM| Herrer 5,2 KM| Damer 10,4 KM|
Herrer 10,4 KM|
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Brikke | Lisens |
500 | Ørseng,Inger-Lise | | 12:30:00 | 200 |
|
502 | Jensen,Camilla | | 12:30:00 | 202 |
|
503 | Lund,Madelen | SIL J08 | 12:30:00 | 203 |
|
504 | Lund,Kathrine Standal | FSC Iseveien treningssenter | 12:30:00 | 204 |
|
|
Startliste 2.6 KM UTEN TID | | Return |
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Brikke | Lisens |
649 | Hansen,Monica Ringsrud | | 12:30:00 | |
|
650 | Viker,Charlotte Marie | | 12:30:00 | |
|
|
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Brikke | Lisens |
300 | Groth,Trine-Lise | FSC Iseveien treningssenter | 12:30:00 | 100 |
|
301 | Skaiaa Hansen,Ann Kristin | FSC Iseveien treningssenter | 12:30:00 | 101 |
|
302 | Thomassen,Mie Steinlund | SIL J08 | 12:30:00 | 102 |
|
303 | Pettersen,Nina B | FSC Iseveien treningssenter | 12:30:00 | 103 |
|
304 | Jörgensen,Karoline | FSC Iseveien treningssenter | 12:30:00 | 104 |
|
305 | Kjörberg,Ida Merethe | FSC Iseveien treningssenter | 12:30:00 | 105 |
|
306 | Bjørnland,Marit | FSC Iseveien treningssenter | 12:30:00 | 106 |
|
307 | Heggen Mathisen,Marte | FSC Iseveien treningssenter | 12:30:00 | 107 |
|
308 | Bratland,Tove | FSC Iseveien treningssenter | 12:30:00 | 108 |
|
309 | Heide Brennand,Lena | | 12:30:00 | 109 |
|
310 | Navestad,Anne | | 12:30:00 | 110 |
|
311 | Guldahl,Else Marie | | 12:30:00 | 111 |
|
312 | Sankerud,Lea Margrethe Haug | Sarpsborg IL | 12:30:00 | 112 |
|
313 | Hagelund,Theoline | | 12:30:00 | 113 |
|
314 | Hansen,Elisabeth | | 12:30:00 | 114 |
|
315 | Holm-Borge,Alicia | | 12:30:00 | 115 |
|
316 | Bjerknes,Lillian | | 12:30:00 | 116 |
|
317 | Hendset,May Kristin | . | 12:30:00 | 117 |
|
318 | Frogner,Lene | G.A.L | 12:30:00 | 118 |
|
319 | Akselsen,Trude Anett | | 12:30:00 | 119 |
|
321 | Schie,Heidi | | 12:30:00 | 121 |
|
322 | Rivera-Høgberg,Heidy | | 12:30:00 | 122 |
|
323 | Antonsen,Grete | Team G. A. L. | 12:30:00 | 123 |
|
324 | Fagerheim,Linn Therese | Team G.A.L | 12:30:00 | 124 |
|
325 | Larsen,Britt | Torp | 12:30:00 | 125 |
|
326 | Bakken,Karoline | SIL J08 | 12:30:00 | 126 |
|
327 | Wang,Ida K | SIL J08 | 12:30:00 | 127 |
|
328 | Espenes,Mille Therese | SIL J08 | 12:30:00 | 128 |
|
329 | Lund,Emma Marie | SIL J08 | 12:30:00 | 129 |
|
331 | Amundsen,Marte | Sandesundsveien skole | 12:30:00 | 131 |
|
332 | Eriksen,Iselin | | 12:30:00 | 132 |
|
333 | Blomkvist,Line | | 12:30:00 | 133 |
|
336 | Solberg,Malin Søtorp | Sarpsborg IL | 12:30:00 | 136 |
|
337 | Sælen,Mia Christine | Marker Orienteringslag | 12:30:00 | 137 |
|
338 | Bay Hammer,Helene | | 12:30:00 | 138 |
|
348 | Agersborg-Sandøy,Line | | 12:30:00 | 148 |
|
|
Startliste Herrer 5,2 KM | | Return |
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Brikke | Lisens |
334 | Andersen,Thomas | Fredrikstad Triatlonklubb | 12:30:00 | 134 |
|
335 | Adamski,Magne | Rakkestad | 12:30:00 | 135 |
|
339 | Schrøder,Henrik Wennersberg | Sarpsborg IL friidrett | 12:30:00 | 139 |
|
340 | Windt,Øystein | Iseveien treningssenter | 12:30:00 | 140 |
|
341 | Kraft,Arild | | 12:30:00 | 141 |
|
342 | Sarajlija,Ernad | FitCamp | 12:30:00 | 142 |
|
343 | Mathisen,Mads Strøm | Greåker | 12:30:00 | 143 |
|
344 | Thommassen,Christoffer | SIL J09 | 12:30:00 | 144 |
|
345 | Thommassen,Neo | SIL J09 | 12:30:00 | 145 |
|
346 | Ørseng,Kenneth | Team YX | 12:30:00 | 146 |
|
347 | Budalen,Pål | | 12:30:00 | 147 |
|
349 | Andersen,Ole Henrik | Sarpsborg idrettsråd | 12:30:00 | 149 |
|
350 | Fredriksen,Sebastian | Sarpsborg idrettsråd | 12:30:00 | 150 |
|
351 | Huser Bakker,Alexander | | 12:30:00 | 151 |
|
|
Startliste Damer 10,4 KM | | Return |
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Brikke | Lisens |
101 | Dadfar,Holiya | | 12:35:00 | 1 |
|
102 | Nguyen,Claudia | | 12:35:00 | 2 |
|
103 | Skagen,Anita | | 12:35:00 | 3 |
|
104 | Andersen,Anne | | 12:35:00 | 4 |
|
105 | Pedersen,Elsa | | 12:35:00 | 5 |
|
106 | Ørdal,Therese | | 12:35:00 | 6 |
|
107 | Jelsnes,Henriette | Østbygda | 12:35:00 | 7 |
|
108 | Mujkanovic,Dzenana | Sarpsborg | 12:35:00 | 8 |
|
109 | Brennhovd,Tone | Skiptvet | 12:35:00 | 9 |
|
110 | Svendsen,Dorthe | Skiptvet | 12:35:00 | 10 |
|
111 | Svennevik,Camilla | Team Svennevik | 12:35:00 | 11 |
|
112 | Bjørnland,Siri | Xxx | 12:35:00 | 12 |
|
113 | Solberg,Anastasia | Iseveien treningssenter | 12:35:00 | 13 |
|
114 | Stenrud,Ida | FFK Kvinner | 12:35:00 | 14 |
|
115 | Lundh,Kathrine | | 12:35:00 | 15 |
|
116 | Hammer,Mari Bay | Sarpsborg Tennisklubb | 12:35:00 | 16 |
|
117 | Klevås,Tora | | 12:35:00 | 17 |
|
118 | Sandberg Huth,Emma | | 12:35:00 | 18 |
|
119 | Braut,Birgitte | | 12:35:00 | 19 |
|
120 | Hystad Lund,Julie | Trøsken IL | 12:35:00 | 20 |
|
121 | Kristiansen,Madeleine | | 12:35:00 | 21 |
|
|
Startliste Herrer 10,4 KM | | Return |
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Brikke | Lisens |
122 | Eriksen,Patrick | Skjeberg ck | 12:35:00 | 22 |
|
130 | Kirkbak,Thomas | Skjeberg CK | 12:35:00 | 30 |
|
131 | Kristiansen,Ole Martin | Hagebyen Nanobryggeri | 12:35:00 | 31 |
|
132 | Thinggaard,Håkon | | 12:35:00 | 32 |
|
133 | Karlsen,Jan-Steinar | | 12:35:00 | 33 |
|
134 | Rokkones-Engebråten,Vetle | | 12:35:00 | 34 |
|
135 | Jensen,Frode | Saltnes Sportsklubb | 12:35:00 | 35 |
|
136 | Johansen,Espen R | Sarpsborg | 12:35:00 | 36 |
|
137 | Svendsen,Jan Rune | Skiptvet | 12:35:00 | 37 |
|
138 | Rød,Tobias | Skjeberg | 12:35:00 | 38 |
|
139 | Hvidsten,Henrik Aleksander | Skjeberg CK | 12:35:00 | 39 |
|
140 | Skaftun,Frank | | 12:35:00 | 40 |
|
141 | Nagelstad Dalland,Lars | Team Fysio Fatale | 12:35:00 | 41 |
|
142 | Heieren Hansen,Ole Christoffer | Hevingen IL | 12:35:00 | 42 |
|
143 | Kraugerud,Frode | | 12:35:00 | 43 |
|
144 | Brenne,Petter | | 12:35:00 | 44 |
|
145 | Ørneberg,Trond | Snikgjest.no | 12:35:00 | 45 |
|
146 | Bergseth,Marius | Gjensidige Sport Øst | 12:35:00 | 46 |
|
147 | Aamot,Bjørnar | | 12:35:00 | 47 |
|
148 | Bigum,Per Ivar | | 12:35:00 | 48 |
|
|
Hjemmeside:Trøsken IL Kontakt e-post adresse: tidtaker@trosken.com
11.10.19 20:18:39 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as
Lisensen tilhører: Trøsken IL