Resultatliste Kulåsløpet 2019


Kulåsløpet 2019

Trøsken IL.

12.10.19

Resultatliste per klasse

Damer 2,6 KM |  Herrer 2,6 KM |  2.6 KM UTEN TID |  Damer 5,2 KM |  Herrer 5,2 KM | 
5.2 KM UTEN TID |  Damer 10,4 KM |  Herrer 10,4 KM | 

Resultatliste Damer 2,6 KMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Holung Prøitz,Klara NOTEAM 12:48 + 00:00
2Værø,Sofie NOTEAM 13:05 + 00:17
3Rosenvinge,Bjørnhild NOTEAM 14:19 + 01:31
4Jensen,Camilla 18:03 + 05:15
5Steen Howden,Vibeche NOTEAM 20:29 + 07:41
6Lund,Madelen SIL J08 21:20 + 08:32
6Lund,Kathrine Standal FSC Iseveien treningssenter 21:20 + 08:32
8Ørseng,Inger-Lise 22:54 + 10:06
Resultatliste Herrer 2,6 KMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bolstad Buer,Jørgen NOTEAM 09:55 + 00:00
2Bjercke-Johansen,Fredrik NOTEAM 11:07 + 01:12
3Svartedal,Storm Halvor Trøsken IL 12:02 + 02:07
Resultatliste 2.6 KM UTEN TIDReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
NC,Mia NOTEAM
NCThorsen,Sofie NOTEAM
NCViker,Charlotte Marie
Resultatliste Damer 5,2 KMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Solberg,Malin Søtorp Sarpsborg IL 20:37 + 00:00
2Sælen,Mia Christine Marker Orienteringslag 22:41 + 02:04
3Amundsen,Marte Sandesundsveien skole 22:58 + 02:21
4Akselsen,Trude Anett 24:08 + 03:31
5Sankerud,Lea Margrethe Haug Sarpsborg IL 24:32 + 03:55
6Sletten Bergsland,Marte Trøsken IL 25:37 + 05:00
7Thomassen,Mie Steinlund SIL J08 25:57 + 05:20
8Wang,Ida K SIL J08 27:47 + 07:10
8Espenes,Mille Therese SIL J08 27:47 + 07:10
10Holm-Borge,Alicia 28:31 + 07:54
11Agersborg-Sandøy,Line 28:40 + 08:03
12Groth,Trine-Lise FSC Iseveien treningssenter 28:58 + 08:21
13Skjørberg,Ida Merete FSC Iseveien treningssenter 30:39 + 10:02
13Andersen,Frida NOTEAM 30:39 + 10:02
15Skaiaa Hansen,Ann Kristin FSC Iseveien treningssenter 30:56 + 10:19
16Hendset,May Kristin . 31:02 + 10:25
17Heier,Hege NOTEAM 32:05 + 11:28
18Bay Hammer,Helene 32:08 + 11:31
19Rivera-Høgberg,Heidy 32:48 + 12:11
20Heggen Mathisen,Marte FSC Iseveien treningssenter 32:55 + 12:18
21Blomkvist,Line 33:13 + 12:36
22Bjørnland,Marit FSC Iseveien treningssenter 33:14 + 12:37
23Frogner,Lene G.A.L 34:44 + 14:07
24Hansen,Elisabeth 35:05 + 14:28
25Eriksen,Iselin 35:31 + 14:54
26Bratland,Tove FSC Iseveien treningssenter 36:03 + 15:26
27Larsen,Britt Torp 36:16 + 15:39
28Strete,Lene NOTEAM 36:18 + 15:41
28Lundestad-Kemi,Lucas NOTEAM 36:18 + 15:41
30Schie,Heidi 38:19 + 17:42
31Antonsen,Grete Team G. A. L. 38:44 + 18:07
32Fagerheim,Linn Therese Team G.A.L 38:45 + 18:08
DNFLund,Emma Marie SIL J08
DNSPettersen,Nina B FSC Iseveien treningssenter
DNSJörgensen,Karoline FSC Iseveien treningssenter
DNSHeide Brennand,Lena
DNSNavestad,Anne
DNSGuldahl,Else Marie
DNSHagelund,Theoline
DNSBjerknes,Lillian
Resultatliste Herrer 5,2 KMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Frenay,Milan Halden Idrettslag 18:44 + 00:00
2Huser Bakker,Alexander 19:11 + 00:27
3Budalen,Pål 21:01 + 02:17
4Andersen,Thomas Fredrikstad Triatlonklubb 21:14 + 02:30
5Adamski,Magne Rakkestad 22:03 + 03:19
6Schrøder,Henrik Wennersberg Sarpsborg IL friidrett 22:15 + 03:31
7Ørseng,Kenneth Team YX 23:53 + 05:09
8Delebekk,Pål NOTEAM 24:06 + 05:22
9Bjerk,Trond 24:10 + 05:26
10Kraft,Arild 25:12 + 06:28
11Thommassen,Neo SIL J09 25:54 + 07:10
12Thommassen,Christoffer SIL J09 26:12 + 07:28
13Andersen,Ole Henrik Sarpsborg idrettsråd 26:18 + 07:34
14Fredriksen,Sebastian Sarpsborg idrettsråd 27:07 + 08:23
15Sarajlija,Ernad FitCamp 27:38 + 08:54
16Windt,Øystein Iseveien treningssenter 29:56 + 11:12
DNSMathisen,Mads Strøm Greåker
Resultatliste 5.2 KM UTEN TIDReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
NCBolstad,Hilde
NCHansen,Monica Ringsrud
Resultatliste Damer 10,4 KMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jelsnes,Henriette Østbygda 52:16 + 00:00
2Bjerknes,Linnea NOTEAM 52:22 + 00:06
3Stenrud,Ida FFK Kvinner 54:09 + 01:53
4Svendsen,Dorthe Skiptvet 54:20 + 02:04
5Bjørnland,Siri Xxx 56:03 + 03:47
6Hystad Lund,Julie Trøsken IL 56:48 + 04:32
7Braut,Birgitte 57:25 + 05:09
8Hammer,Mari Bay Sarpsborg Tennisklubb 58:37 + 06:21
9Lundh,Kathrine 58:43 + 06:27
10Nguyen,Claudia 1:01:52 + 09:36
11Sandberg Huth,Emma 1:01:57 + 09:41
12Svennevik,Camilla Team Svennevik 1:02:55 + 10:39
12Solberg,Anastasia Iseveien treningssenter 1:02:55 + 10:39
14Klevås,Tora 1:04:21 + 12:05
15Brennhovd,Tone Skiptvet 1:05:49 + 13:33
16Ørdal,Therese 1:06:25 + 14:09
16Mujkanovic,Dzenana Sarpsborg 1:06:25 + 14:09
18Kristiansen,Madeleine 1:07:13 + 14:57
19Pedersen,Elsa 1:09:14 + 16:58
20Andersen,Anne 1:09:15 + 16:59
21Dadfar,Holiya 1:11:45 + 19:29
DNSSkagen,Anita
Resultatliste Herrer 10,4 KMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wijman,Amaru Halden Idrettslag 37:51 + 00:00
2Bergseth,Marius Gjensidige Sport Øst 41:54 + 04:03
3Kraugerud,Frode 43:15 + 05:24
4Eriksen,Patrick Skjeberg ck 45:41 + 07:50
5Rød,Tobias Skjeberg 46:34 + 08:43
6Bigum,Per Ivar 46:53 + 09:02
7Heieren Hansen,Ole Christoffer Hevingen IL 47:11 + 09:20
8Brevik,Marius NOTEAM 47:15 + 09:24
9Jensen,Frode Saltnes Sportsklubb 47:18 + 09:27
10Hvidsten,Henrik Aleksander Skjeberg CK 49:12 + 11:21
11Aamodt,Jan Tore NOTEAM 49:52 + 12:01
12Skaftun,Frank 49:57 + 12:06
13Tharlalsen,Markus NOTEAM 50:10 + 12:19
14Kristiansen,Ole Martin Hagebyen Nanobryggeri 51:23 + 13:32
15Nagelstad Dalland,Lars Team Fysio Fatale 51:53 + 14:02
16Ørneberg,Trond Snikgjest.no 52:32 + 14:41
17Homstvedt,Bjørn Erik NOTEAM 52:50 + 14:59
18Thinggaard,Håkon 53:22 + 15:31
19Bjørnstad,Henrik Sarpsborg IL 53:43 + 15:52
20Rivrud-Jensen,Aksel NOTEAM 54:04 + 16:13
21Aamot,Bjørnar 55:17 + 17:26
22Brenne,Petter 59:04 + 21:13
22Nes,Torgrim NOTEAM 59:04 + 21:13
24Kirkbak,Thomas Skjeberg CK 1:03:17 + 25:26
25Svendsen,Jan Rune Skiptvet 1:05:49 + 27:58
26Karlsen,Jan-Steinar 1:07:21 + 29:30
27Trøtt,Karl Johan 1:16:02 + 38:11

12.10.19 14.05.53 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Trøsken

Levert av IdrettenOnline