Startliste Kulåsløpet 2019
Oppdatert 11.10.2019 - klokka 20:20



Kulåsløpet 2019

Trøsken IL.

12.10.19

Startliste per klasse

Damer 2,6 KM| 2.6 KM UTEN TID| Damer 5,2 KM| Herrer 5,2 KM| Damer 10,4 KM|
Herrer 10,4 KM|

Startliste Damer 2,6 KMReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
500Ørseng,Inger-Lise 12:30:00 200
502Jensen,Camilla 12:30:00 202
503Lund,Madelen SIL J08 12:30:00 203
504Lund,Kathrine Standal FSC Iseveien treningssenter 12:30:00 204
Startliste 2.6 KM UTEN TIDReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
649Hansen,Monica Ringsrud 12:30:00
650Viker,Charlotte Marie 12:30:00
Startliste Damer 5,2 KMReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
300Groth,Trine-Lise FSC Iseveien treningssenter 12:30:00 100
301Skaiaa Hansen,Ann Kristin FSC Iseveien treningssenter 12:30:00 101
302Thomassen,Mie Steinlund SIL J08 12:30:00 102
303Pettersen,Nina B FSC Iseveien treningssenter 12:30:00 103
304Jörgensen,Karoline FSC Iseveien treningssenter 12:30:00 104
305Kjörberg,Ida Merethe FSC Iseveien treningssenter 12:30:00 105
306Bjørnland,Marit FSC Iseveien treningssenter 12:30:00 106
307Heggen Mathisen,Marte FSC Iseveien treningssenter 12:30:00 107
308Bratland,Tove FSC Iseveien treningssenter 12:30:00 108
309Heide Brennand,Lena 12:30:00 109
310Navestad,Anne 12:30:00 110
311Guldahl,Else Marie 12:30:00 111
312Sankerud,Lea Margrethe Haug Sarpsborg IL 12:30:00 112
313Hagelund,Theoline 12:30:00 113
314Hansen,Elisabeth 12:30:00 114
315Holm-Borge,Alicia 12:30:00 115
316Bjerknes,Lillian 12:30:00 116
317Hendset,May Kristin . 12:30:00 117
318Frogner,Lene G.A.L 12:30:00 118
319Akselsen,Trude Anett 12:30:00 119
321Schie,Heidi 12:30:00 121
322Rivera-Høgberg,Heidy 12:30:00 122
323Antonsen,Grete Team G. A. L. 12:30:00 123
324Fagerheim,Linn Therese Team G.A.L 12:30:00 124
325Larsen,Britt Torp 12:30:00 125
326Bakken,Karoline SIL J08 12:30:00 126
327Wang,Ida K SIL J08 12:30:00 127
328Espenes,Mille Therese SIL J08 12:30:00 128
329Lund,Emma Marie SIL J08 12:30:00 129
331Amundsen,Marte Sandesundsveien skole 12:30:00 131
332Eriksen,Iselin 12:30:00 132
333Blomkvist,Line 12:30:00 133
336Solberg,Malin Søtorp Sarpsborg IL 12:30:00 136
337Sælen,Mia Christine Marker Orienteringslag 12:30:00 137
338Bay Hammer,Helene 12:30:00 138
348Agersborg-Sandøy,Line 12:30:00 148
Startliste Herrer 5,2 KMReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
334Andersen,Thomas Fredrikstad Triatlonklubb 12:30:00 134
335Adamski,Magne Rakkestad 12:30:00 135
339Schrøder,Henrik Wennersberg Sarpsborg IL friidrett 12:30:00 139
340Windt,Øystein Iseveien treningssenter 12:30:00 140
341Kraft,Arild 12:30:00 141
342Sarajlija,Ernad FitCamp 12:30:00 142
343Mathisen,Mads Strøm Greåker 12:30:00 143
344Thommassen,Christoffer SIL J09 12:30:00 144
345Thommassen,Neo SIL J09 12:30:00 145
346Ørseng,Kenneth Team YX 12:30:00 146
347Budalen,Pål 12:30:00 147
349Andersen,Ole Henrik Sarpsborg idrettsråd 12:30:00 149
350Fredriksen,Sebastian Sarpsborg idrettsråd 12:30:00 150
351Huser Bakker,Alexander 12:30:00 151
Startliste Damer 10,4 KMReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
101Dadfar,Holiya 12:35:00 1
102Nguyen,Claudia 12:35:00 2
103Skagen,Anita 12:35:00 3
104Andersen,Anne 12:35:00 4
105Pedersen,Elsa 12:35:00 5
106Ørdal,Therese 12:35:00 6
107Jelsnes,Henriette Østbygda 12:35:00 7
108Mujkanovic,Dzenana Sarpsborg 12:35:00 8
109Brennhovd,Tone Skiptvet 12:35:00 9
110Svendsen,Dorthe Skiptvet 12:35:00 10
111Svennevik,Camilla Team Svennevik 12:35:00 11
112Bjørnland,Siri Xxx 12:35:00 12
113Solberg,Anastasia Iseveien treningssenter 12:35:00 13
114Stenrud,Ida FFK Kvinner 12:35:00 14
115Lundh,Kathrine 12:35:00 15
116Hammer,Mari Bay Sarpsborg Tennisklubb 12:35:00 16
117Klevås,Tora 12:35:00 17
118Sandberg Huth,Emma 12:35:00 18
119Braut,Birgitte 12:35:00 19
120Hystad Lund,Julie Trøsken IL 12:35:00 20
121Kristiansen,Madeleine 12:35:00 21
Startliste Herrer 10,4 KMReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
122Eriksen,Patrick Skjeberg ck 12:35:00 22
130Kirkbak,Thomas Skjeberg CK 12:35:00 30
131Kristiansen,Ole Martin Hagebyen Nanobryggeri 12:35:00 31
132Thinggaard,Håkon 12:35:00 32
133Karlsen,Jan-Steinar 12:35:00 33
134Rokkones-Engebråten,Vetle 12:35:00 34
135Jensen,Frode Saltnes Sportsklubb 12:35:00 35
136Johansen,Espen R Sarpsborg 12:35:00 36
137Svendsen,Jan Rune Skiptvet 12:35:00 37
138Rød,Tobias Skjeberg 12:35:00 38
139Hvidsten,Henrik Aleksander Skjeberg CK 12:35:00 39
140Skaftun,Frank 12:35:00 40
141Nagelstad Dalland,Lars Team Fysio Fatale 12:35:00 41
142Heieren Hansen,Ole Christoffer Hevingen IL 12:35:00 42
143Kraugerud,Frode 12:35:00 43
144Brenne,Petter 12:35:00 44
145Ørneberg,Trond Snikgjest.no 12:35:00 45
146Bergseth,Marius Gjensidige Sport Øst 12:35:00 46
147Aamot,Bjørnar 12:35:00 47
148Bigum,Per Ivar 12:35:00 48

Hjemmeside:Trøsken IL Kontakt e-post adresse: tidtaker@trosken.com

11.10.19 20:18:39 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Trøsken IL

Levert av IdrettenOnline